تلمتیکس

چرا تلمتیکس


آموزش داده ها به صورت خودکار برچسب گذاری یا جمع آوری نمی شوند. هوش انسانی برای ایجاد و حاشیه نویسی اطلاعات قابل اعتماد در آموزش لازم است. آموزش داده ها با کیفیت بالا به لطف موارد زیر امکان پذیر است:

دانش داده برای سیستم عامل هایی مانند تشخیص گفتار ، مجموعه داده های یادگیری ماشین ، مجموعه های آزمایش و موارد دیگر

پلتفرم


سیستم پلتفرم تلماتیکس تصاویر ، متن ، گفتار ، صوت ، فیلم و حسگر را جمع آوری و برچسب گذاری می کند تا به شما در ساخت ، آموزش و بهبود مستمر جدیدترین سیستم های هوش مصنوعی کمک کند. از رابط کاربری گرافیکی پلاگین و بازی یا API ما استفاده کنید تا به راحتی مشاغل حاشیه نویسی داده خود را ایجاد و راه اندازی کنید. علاوه بر ابزار تخصصی و دقیق ، چندین ابزار دیگر دارای قابلیت Smart Labeling هستند که از مهارت یادگیری ماشین برای افزایش کیفیت، دقت و سرعت حاشیه نویسی بهره می برند.

الگوریتم های یادگیری ماشین به مجموعه داده های یادگیری ماشین کمک می کنند


نیروی انسانی انبوه


برای تولید حجم داده های آموزشی مورد نیاز برای استقرار با اطمینان مدل های کلاس جهانی ، به بسیاری مشارکت کنندگان و یک سرویس مدیریت انبوه با تجربه نیاز دارید تا اطمینان حاصل کنید که حاشیه نویسان مشخص شده و به مشخصات شما تایید می شوند. ما مفتخریم که بیشترین مشارکت کنندگان را با پشتیبانی دانش مختلف ارائه می دهیم.

تخصص ما در هوش مصنوعی به ما کمک می کند مجموعه داده های یادگیری ماشین در مقیاس بزرگ را بهبود بخشیم


تجربه و تخصص


از سال 2004 با با بیش از سال ها تجربه، نیازهای پیچیده پروژه های هوش مصنوعی امروز را درک می کنیم. راه حل های ما کیفیت، امنیت و سرعت مورد استفاده رهبران در فناوری، خودرو، خدمات مالی، خرده فروشی، تولید و انواع سازمان ها را فراهم می کند.