درباره

تلماتیکس چیست؟
Telematics ترجمه ی کلمه تلیماتیک فرانسه است که به انتقال و پردازش اطلاعات در ارتباطات راه دور اشاره دارد. این لغت از ادغام واژه های ارتباط راه دور  télécommunications -telecommunications و علوم محاسباتی informatique – computing science بود.

شرکت تلمتیکس

از سال 2004 شرکت تلمتیکس در زمینه های وسیع و مختلف تکنولوژیک فعالیت خود را آغاز نمود و با تغییر روند حرکت تکنولوژی خدمات خود را گسترش داد و همچنان در زمینه های نرم افزاری و هوش مصنوعی مورد استفاده قرار می گیرد، که در بازار تجارت به کاربرد آن در صنعت خاصی محدود نشده است.

ارائه تضمین برای پروژه های هوش مصنوعی

کیفیت
مدیران پروژه ماهر ما از چندین روش و مکانیزم کنترل کیفیت برای برآوردن و فراتر رفتن از استانداردهای کیفیت برای آموزش داده ها استفاده می کنند.

مقیاس
با نیروی انسانی ماهر فعال، داده های تصویر، متن، گفتار، صوتی و ویدئویی مورد استفاده برای ساخت و بهبود سیستم های هوش مصنوعی را جمع آوری و برچسب گذاری کنیم.

امنیت
ما چندین سرویس ایمن ارائه می دهیم ، از جمله پیمانکاران ایمن ، از راه دور ، پیمانکاران در محل ، راه حل های پیش فرض و امکانات ایمن معتبر ISO .

سرعت
پلت فرم و راه حل های ما به منظور تهیه پروژه های مقیاس بزرگ جمع آوری اطلاعات و حاشیه نویسی، بر اساس تقاضا، ساخته شده اند. با برنامه ریزی تخصصی و جذب نیرو برای پاسخگویی به موارد مختلف استفاده برای مشتریان، می توانیم به سرعت پروژه های جدید را در بازارهای جدید تقویت کنیم.